Fizisko aktivitāšu fonds

Fizisko aktivitāšu fonds ir labdarības organizācija, kas dibināta ar mērķi sniegt savu pienesumu sabiedrības veselības un labklājības veicināšanā.

KAS IR FIZISKO AKTIVITĀŠU FONDS?

Fizisko aktivitāšu fonds ir labdarības organizācija, kas dibināta ar mērķi sniegt savu pienesumu sabiedrības veselības un labklājības veicināšanā. Mūsu mērķis ir veselīga, aktīva dzīvesveida un slimību profilakses veicināšana iedzīvotāju vidū.

FONDA PRIROTĀTES:

Viena no galvenajām fonda prioritātēm ir nodrošināt uz pierādījumiem balstītas fiziskās aktivitātes un pienācīgu limfātisko tūsku profilaksi ar kompresijas pārsējiem tiem cilvēkiem, kas saskaras ar onkoloģiju.

FONDA MĒRĶI:

Fonda mērķos ietilpst arī publisko lekciju organizēšana, izzinoša satura veidošana, informatīvo materiālu izdošana, izglītojot, iesaistot diskusijā par rehabilitācijas nepieciešamību onkoloģijā gan pacientu, gan speciālistu vidū, pētniecības virziena “Fiziskās aktivitātes onkoloģijā” attīstība, un jauno speciālistu apmācību organizēšana šajā nozarē.

Atbalsti arī Tu!

Mēs esam sava ceļa sākumā un ticam, ka ar labiem nodomiem, darbiem un sabiedrības atbalstu spēsim sniegt savu palīdzību arvien plašākam cilvēku lokam! Tāpēc priecāsimies par Jūsu atbalstu!

Nosaukums: Fizisko aktivitāšu fonds

Vienotais reģ. nr. 40008313970

Konta nr. LV63HABA0551052305163

AS “Swedbank”

Piesakies uz attālinātu konsultāciju

Kontaktinformācija:
Vārds, uzvārds*
E-pasta adrese*
Telefona numurs*

Kā pieteikties uz konsultāciju?

Kalendārā izvēlieties sev ērtu datumu un laiku, aizpildi formu ar savu kontaktinformāciju, lai varam ar Jums sazināties un spiediet “pieteikties” pogu.

Kā noris konsultācija?

Konsultācijas tiek organizēta attālinātā veidā.

Kā zināšu, ka esmu veiksmīgi pieteicies?

Pēc pieteikuma aizpildīšanas saņemsiet apstiprinājumu uz Jūs norādīto e-pasta adresi.