Sīkdatņu politika

Par šo sīkfailu politiku

Šajā sīkdatņu politikā ir paskaidrots, kas ir sīkfaili un kā mēs tos izmantojam, sīkfailu veidi, kurus mēs izmantojam, ti, informācija, ko mēs apkopojam, izmantojot sīkfailus, un kā šī informācija tiek izmantota, un kā kontrolēt sīkfailu preferences. Plašāku informāciju par to, kā mēs izmantojam, glabājam un aizsargājam jūsu personas datus, skatiet mūsu privātuma politikā.

Jūs jebkurā laikā varat mainīt vai atsaukt savu piekrišanu sīkdatņu deklarācijai mūsu vietnē

Uzziniet vairāk par to, kas mēs esam, kā jūs varat ar mums sazināties un kā mēs apstrādājam personas datus mūsu privātuma politikā.
Jūsu piekrišana attiecas uz šādiem domēniem: petitekingdom.com

Kas ir sīkdatnes?

Sīkfaili ir mazi teksta faili, kurus izmanto nelielu informācijas daļu glabāšanai. Tie tiek saglabāti jūsu ierīcē, kad vietne tiek ielādēta jūsu pārlūkprogrammā. Šīs sīkdatnes palīdz mums padarīt vietni pareizi darboties, padarīt to drošāku, nodrošināt labāku lietotāja pieredzi un saprast, kā vietne darbojas, kā arī analizēt, kas darbojas un kur tā ir jāuzlabo.

Kā mēs izmantojam sīkdatnes?

Tāpat kā lielākā daļa tiešsaistes pakalpojumu, mūsu vietne izmanto pirmās un trešās puses sīkfailus vairākiem mērķiem. Pirmās puses sīkfaili lielākoties ir nepieciešami, lai vietne darbotos pareizi, un tajos netiek apkopoti nekādi jūsu personas dati.

Mūsu vietnē izmantotās trešo pušu sīkdatnes galvenokārt ir paredzētas, lai saprastu, kā vietne darbojas, kā jūs mijiedarbojaties ar mūsu vietni, lai nodrošinātu mūsu pakalpojumu drošību, sniegtu jums atbilstošas reklāmas un kopumā sniegtu jums labāku un uzlabotu lietotāju pieredze un palīdz paātrināt turpmāko mijiedarbību ar mūsu vietni.

Kādus sīkfailus mēs izmantojam?

Būtiski: dažas sīkdatnes ir būtiskas, lai jūs varētu pilnībā izbaudīt mūsu vietnes funkcionalitāti. Tie ļauj mums uzturēt lietotāju sesijas un novērst jebkādus drošības draudus. Viņi nevāc un neglabā nekādu personisku informāciju. Piemēram, šīs sīkdatnes ļauj jums pieteikties savā kontā un pievienot produktus grozam un droši izrakstīties.

Statistika: šajās sīkdatnēs tiek glabāta tāda informācija kā vietnes apmeklētāju skaits, unikālo apmeklētāju skaits, kuras vietnes lapas ir apmeklētas, apmeklējuma avots utt. Šie dati palīdz mums saprast un analizēt, cik labi vietne darbojas un kur tā ir jāuzlabo.

Mārketings: mūsu vietnē tiek rādītas reklāmas. Šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai personalizētu reklāmas, kuras mēs jums rādām, lai tās būtu jums nozīmīgas. Šie sīkfaili arī palīdz mums izsekot šo reklāmu kampaņu efektivitātei.
Šajās sīkdatnēs saglabāto informāciju var izmantot arī trešo pušu reklāmu nodrošinātāji, lai rādītu jums reklāmas arī citās pārlūkprogrammas vietnēs.

Funkcionāli: šīs ir sīkdatnes, kas palīdz noteiktām nebūtiskām mūsu tīmekļa vietnes funkcijām. Šīs funkcijas ietver satura, piemēram, videoklipu, iegulšanu vai vietnes satura kopīgošanu sociālo mediju platformās.

Preferences: Šīs sīkdatnes palīdz mums saglabāt jūsu iestatījumus un pārlūkošanas preferences, piemēram, valodas preferences, lai jums būtu labāka un efektīvāka pieredze turpmākajos vietnes apmeklējumos.

Kā es varu kontrolēt sīkfailu preferences?

Ja vēlāk pārlūkošanas sesijas laikā nolemjat mainīt savas preferences, ekrānā varat noklikšķināt uz cilnes “Privātuma un sīkfailu politika”. Tiks parādīts piekrišanas paziņojums, kas ļaus jums mainīt savas preferences vai pilnībā atsaukt savu piekrišanu.

Turklāt dažādas pārlūkprogrammas nodrošina dažādas metodes, kā bloķēt un dzēst vietņu izmantotās sīkdatnes. Jūs varat mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus, lai bloķētu/dzēstu sīkfailus. Lai uzzinātu vairāk par to, kā pārvaldīt un dzēst sīkfailus, apmeklējiet vietni wikipedia.org, www.allaboutcookies.org.